sobota, 13 grudnia 2014

Kilka ważnych informacji


Kochani, bardzo, bardzo, bardzo Was przepraszam, że znikłam i nie dałam nawet znaku życia. Niestety, od kilku dni próbuję z mężem opanować sytuację związaną z problemami technicznymi (laptop mi się zbuntował), ale mam nadzieję, że już wszystko będzie w porządku. 

Druga sprawa - w moim życiu zaszły dość istotne zmiany (nie chcę zapeszać, więc na razie nie piszę o co chodzi :)), które wiążą się teraz ze sporymi ograniczeniami czasowymi, dlatego bardzo mi przykro, ale będę musiała (z bólem serca) zrezygnować z cyklu "Recelinki codzienne", które pochłaniały znaczną część mojego wolnego czasu. Za to również Was przepraszam! "Blogowe ciekawostki" natomiast wciąż będą się pojawiać, w miarę możliwości codziennie, ponieważ nie są one aż tak czasochłonne.


Jeszcze jedna informacja - jutro opublikuję stworzony na podstawie Waszych głosów ranking oraz przedstawię nową kategorię. Ujawnię również zwycięzcę losowania :)   

Miłego wieczoru! :)

8 komentarzy:

 1. Miło Cię znowu widzieć :) Życzę powodzenia w tym istotnych zmianach. Szkoda, że nie będzie już Recelinków, ale jak najbardziej rozumiem. W końcu Tobie też należy się czas wolny.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli dobrze pójdzie, to mam nadzieję, że jednak tego czasu wolnego za dużo mieć nie będę ;)

   Usuń
 2. I tak odwalasz kawał roboty! :) Trzymam kciuki, żeby wszystko się powiodło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ...a tak właśnie dziś zaglądałam i zastanawiałam się gdzie zniknęłaś Kochana :) ...bo coś cisza w recelinkach... :) na szczęście jesteś! :) czekam więc niecierpliwie, aż powrócisz na dobre :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety, jak sprzęt zawodzi, to pada cała moja internetowa działalność, ale myślę, że już teraz powinno wszystko hulać jak trzeba :)

   Usuń
 4. Widzisz, tak nas przyzwyczaiłaś do codziennej aktywności, że kilka dni ciszy wystarczy, żebyśmy zaczęli się martwić ;) Powodzenia w zmianach, niech będą dobre :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym bardziej źle się czułam z tego powodu, że nie mogłam dać Wam znać, co się dzieje :/
   I dziękuję. Albo nie-dziękuję, żeby nie zapeszyć :)

   Usuń