niedziela, 3 sierpnia 2014

Joanna Nicklasson-Młynarska, Mikael Backman - "Greckie pomidory, czyli nowy dom na końcu drogi"
Opis:  
Nigdy nie jest za późno, by spełnić swoje marzenia. Odnaleźć siebie, oderwać się od monotonii życia, zacząć wszystko od początku. Rozpocząć nowy rozdział życia.

Autorzy książki nie chcą żyć zgodnie z sentencją Johna Lennona: Life is what happens to you while you're busy making other plans. W wieku pięćdziesięciu lat decydują się na kupno domu w niewielkiej wiosce rybackiej Sigri w archipelagu wysp greckich. Znajdują tu spokój i energię do dalszego działania. Opisane z pasją i humorem ich codzienne spotkania z mieszkańcami wioski pełne są emocji i wzruszeń, które pozwalają spojrzeć inaczej na siebie i swoją kulturę.


"Greckie pomidory, czyli nowy dom na końcu drogi" Joanny Nicklasson-Młynarskiej i Mikaela Backmana przenosi w świat zrealizowanych marzeń, a dla tych niezdecydowanych, co ciągle szukają, może stać się impulsem do zrobienia pierwszego kroku.
UWAGA! Jeśli recenzja tej książki pojawiła się na Twoim blogu, a jednak nie ma jej wśród podanych linków, zgłoś to w komentarzu, a ja uzupełnię listę.  

Opinie wyrażone w komentarzu na temat książki także są mile widziane :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz